Hakkımızda

Plastik kalıp ve enjeksiyon sektöründe lider kuruluş.

Firmamız, plastik kalıp tasarımı, Kalıp üretimi ve plastik enjeksiyon sektöründe uzun yılların deneyimine sahip yönetici ve çalışan kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir.

1980 yılında doğan Baysal Plastik ve Kalıp 14 yıllık Süleymaniye durağından sonra 1994 yılında Topçular Seferağa Sanayi Sitesine taşındı. 2005 yılında artık büyümenin getirdiği ivmeyle İMES sanayi sitesine yerleşti.

Özellikle kozmetik sektöründeki uzmanlığı müşteri ile ayrılmaz bir bağ oluşturmuş, müşteri talepleri arttıkça makine parkurunu genişletmiştir.

Uzun yıllardır Bilgisayar Destekli Kalıp Tasarımı yapan Baysal Kalıp ve Plastik hem üretim hızını ve kapasitesini arttırmıştır.

Kalıp ve baskı işlerinin aynı atölyede yapılması, çıkabilecek problemlerin en kısa sürede ve sağlıklı olarak çözülmesine olanak sağlamaktadır.

Kozmetik sektörünün Türkiye'de tanınmaya başlaması ile beraber, bizler Baysal Kalıp ve Plastik ailesi olarak bu sektörü yakından takip etmiş, birçok tasarım ve üretime öncülük etmiş bulunuyoruz.
Amacımız: Türkiye'de de birçok gelişmiş ülkede yapıldığı kalitede Kalıpçılık ve Enjeksiyon İşlerinin yapılabileceğini, insanımıza göstermek ve bu kaliteyle hizmet vermektir.